PROGRAMCILAR
ANKARADAN ARANIZA KATILMAKTAYIM. SİZLERE HOŞ VAKİT GEÇİRMEK İÇİN ARANIZDAYIM.İYİ EĞLENCELER.
HER TÜR MÜZİK DİNLER VE DİNLETİRİM. SAKLIKENTFM DE OLMAK BİNİM İÇİN BİR ONURDUR. YAYIN SAATLERİMDE İSTEKLERİNİZİ BEKLEMEKTEYİM ARKADAŞLAR.
izmirden selam olsun saklıkent dinleyicilerine. türk halk müziği dinlemeyi ve dinletmeyi severim. iyiki sizlerle buradayım. saklıkenti seviyorum.
HATAY İSKENDERUNDAN SELAM OLSUN SİZLERE.SAKLIKENT RADYOSUNDA SİZLERLEOLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM.HER TÜR MÜZİK DİNLEMEKTEN VE DİNLETMEKTEN KEYİFALIRIM.BENİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞINIZA GÜVENİYORUM.
MERSİNDEN MERHABA MÜZİK DİNLEMEYİ DİNLETMEYİ SEVERİM.DİNLEYİCİLERİMİN İSTEKLERİNE GÖRE PROĞRAMLARIMI YÖNLENDİRİRİM. SAKLIKENT DE OLMAK GERÇEKTEN BİR AYRICALIKMIŞ. SİZLERDE DİNLEYİCİLERİ OLARAK ZATEN BENİM İÇİN AYRICALIKLISINIZ.HADİN BENİ YALNIZ BIRAKMAMAYA NE DERSİNİZ.
SELAMMMMM SAKLIKENTFM DİNLEYİCİLERİ SİZLERLE POP MÜZİK VEDE ŞİİR DİNLEMEKTEN DİNLETMEKTEN ÇOK MUTLUYUM.DİNLEYİCİLERİME BOL MÜZİKLİ YAŞAM DİLEĞİMLE.
DJ FIRATLA DUYGU SELİNDE BULUŞALIM
merhabalar ben loyal sizleri gunün sitresinden uzaklaştırmak ve yenı gune huzurla başlamanıza bir nebze olsun katkıda bulunmak için saklıkent fm de sizlerleyım herkese sonsuz saygı ve sevgilerimle
DÜNYANIN İNCİSİ İSTANBULDA YAŞAMAKTAYIM.HOBİ OLARAK DJ LİK YAPIYORUM.SAKLIKENTFM DE GECELERİ GECE KUŞUYUM GÜNDÜZLERİ TAVUZ KUŞU OLARAK YAYIN YAPMAKTAYIM.RADYOMUZDA BULUNAN TÜM DJ ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM.CEEEEE
istanbulda yaşamaktayım saklıkentfmde olmakla çok mutluyum.her tür müzik dinler vede istek alırım.hadin benimle gönülden gönüllere varmısınız?
Müzik dinlemek benim hobimdir. Her tür Kulağa hoş gelen müziği dinlerim.Yayın saatim süresince isteklerinizi bekliyorum.
Milli Eğitim bakanlığı bünyesinde yöneticiyim. Müzik dinlemeyi ve müzikle yaşamayı çok severim. Türk sanat müziği ve özgün müziktir tarzim. Yayında istekleri alırım ama sesiz kalmayı tercih ederim.
Saklı Kent Fm in Şairi Aslen Yığılca lı İstanbul da ikamet eder. Yayın saatinde Hoşça vakit geçirmeyi ve eğlendirmeyi iyi bilir
DJ GENÇ ADAM AĞRIDAN KATILMAKTAYIM HER TÜR MÜZİK DİNLER DİNLETİRİM. SAKLIKENTFM LE OLMAKTAN MUTLUYUM.
DJ KAPTANMÜZİK BİR TUTKUDUR. TUTKU YA BİRDE MEMLEKET AŞKI BİRLEŞTİĞİNDE BEN ADINI KOYAMIYORUM. BİRLİKTE ADINI KOYMAK VE MÜZİK EŞLİĞİNDE HASRET,TUTKU,MUTLULUK VE HUZUR İÇİN BİR ARAYA GELELİM. İSTEK VE MESAJLARINIZI BEKLİYORUM. HEPİZİ SEVİYORUM.GELİN ROTAMIZI BİRLİKTE BELİRLEYELİM.
DJ EZA SİZİNLE MERSİNDEN BULUŞUYORUM.MÜZİK KEYFİ VE MÜZİK ADINA MUTLULUK ADINA SAKLIKENT FM DE MÜZİKCAFE DE BULUŞMAK ADINA.
*** Dj GeCe MâWiS. ***İzmir den Sevgilerimle Saklikentfm de olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.. En Güzel Slow türkçe yabancı pop ve Canlı Şiirlerimle bundan böyle Sizlerleyim...
ARANIZA EDİRNEDEN KATILIYORUM. EMEKLİYİM MÜZİK DİNLEMEYİ VE MÜZİK EŞLİĞİNDE BİR ŞEYLER PAYLAŞMAK HOBİMDİR. SİZLERE HOŞ MÜZİK DİNLETEREK GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞMAK KADAR BENİ HEYECANLANDIRAN BAŞKA BİR UĞRAŞ TANIMIYORUM.
DJ LİSA

MÜZİK VE MÜZİĞİ YAŞAMA ADINA BURADAYIM BENİM İLE BİRLİKTE OLMAYA NE DERSİNİZ. istanbuldan aranıza katılmaktayım. saklıkentfmde olmak bir ayrıcalık benim için. her tür müzik dinlerim. isteklerinizi beklemekteyim.
ANKETİMİZE KATILIN

YENİ TASARIMI BEĞENDİNİZMİ ?

  • ÇOK BEĞENDİM (47%, 88 Oy)
  • BEĞENDİM (25%, 47 Oy)
  • HİÇ BEĞENMEDİM (21%, 39 Oy)
  • BEĞENMEDİM (6%, 12 Oy)

Kullanılan Oy: 180

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
SPONSOR REKLAM ALANI
SakliKentHaber
Yigilcalilar Forum Sitesi
Tepe izalasyon
Dost Okey
Programcılar

GÜNLÜK BURÇ
İMTİYAZ SAHİBİ Yılmaz YURTSEVEN
YAYIN KOORDİNATÖRÜ Leyla GÜRBÜZ

TÜM HAKLARI
SAKLIKENTFM GRUBUNA AİTTİR

TASARIM
Mustafa AKÇAY