Berkay’dan yeni klip: “Yorgun Yıllarım”
Berkay’dan yeni klip: “Yorgun Yıllarım”
Bu yazı kez okundu.
11 Aralık 2016 18:55 tarihinde eklendi
Etiketler :

Yaz başında çıkardığı arabesk klasiklerinden oluşan konsept albümü “AraBest” ile milyonların gönlünü bir kez daha fetheden Berkay, albümün ikinci klibini en çok istek alan şarkısı “Yorgun Yıllarım”a çekti. Nihat Odabaşı’nın yönetmenliğinde çekilen klip çarpıcı görselliğiyle beğeni toplayacak…

Türk Pop Müziği’nin son yıllardaki en güzel şarkılarının sahibi olan Berkay, geçtiğimiz yaz başı en sevdiği arabesk şarkıları yorumladığı albümü “AraBest” ile müzik listelerinde uzun süre liste başı kalmıştı. Son günlerde yeni albümünün çalışmalarıyla meşgul olan Berkay, yeni yıl öncesi “AraBest” albümünün en çok istek alan şarkılarından olan “Yorgun Yıllarım”‘a da klip çekmeyi ihmal etmedi.

Cengiz Kurtoğlu’nun yıllar önce yorumladığı söz ve müziği Hakan Altun’a düzenlemesi Çağrı Telkıvıran’a ait olan ve müzik listelerinde yeniden zirveye oynamaya hazırlanan “Yorgun Yıllarım”ın klibini ünlü yönetmen Nihat Odabaşı çekti.

Berkay’ın yepyeni pop şarkılardan oluşan albümü ise 2017 yılının Şubat ayında çıkacak. Albüm hazırlıkları için stüdyo çalışmalarını sürdüren Berkay, 2016’nın son gecesi de yılbaşı özel programıyla İstanbul Ataşehir Shereton Otel’de sahne alacak.

Kaynak:http://www.sozmuzik.com/index.php?name=News&file=article&sid=4015hqdefault

Processing your request, Please wait....
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.İMTİYAZ SAHİBİ Yılmaz YURTSEVEN
YAYIN KOORDİNATÖRÜ Leyla GÜRBÜZ

TÜM HAKLARI
SAKLIKENTFM GRUBUNA AİTTİR

TASARIM
Mustafa AKÇAY