Kullanıcı
Şifre


ES
ANKARADAN ARANIZA KATILMAKTAYIM. SİZLERE HOŞ VAKİT GEÇİRMEK İÇİN ARANIZDAYIM.İYİ EĞLENCELER.
ANKARALI
HER TÜR MÜZİK DİNLER VE DİNLETİRİM. SAKLIKENTFM DE OLMAK BİNİM İÇİN BİR ONURDUR. YAYIN SAATLERİMDE İSTEKLERİNİZİ BEKLEMEKTEYİM ARKADAŞLAR.
GALATA
İSTANBULDA YAŞAMAKTAYIM HER TÜR MÜZİK DİNLER DİNLETİRİM.SAKLIKENTFM RADYOSUNDA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM.İSTEKLERİNİZLE YAYINIMDA SİZLERİ BEKLİYOR OLACAĞIM.
KAAN
SAKLİKENTFM DE OLMAKTAN MUTLUYUM.AREBEKS MÜZİK DİNLER VEDE DİNLETİRİM. İSTEKLERİNİZİ BEKLEMEKTEYİM.
MAZLUM
ARANIZA MARDİNDEN KATILMAKTAYIM SİZLERLE OLMAKTAN MUTLUYUM
CENNET
HATAY İSKENDERUNDAN SELAM OLSUN SİZLERE.SAKLIKENT RADYOSUNDA SİZLERLE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM.HER TÜR MÜZİK DİNLEMEKTEN VE DİNLETMEKTEN KEYF ALIRIM.BENİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞINIZA GÜVENİYORUM.
DJZALİMMM
izmirden selam olsun saklıkent dinleyicilerine. türk halk müziği dinlemeyi ve dinletmeyi severim. iyiki sizlerle buradayım. saklıkenti seviyorum.
HELİN
MERSİNDEN MERHABA MÜZİK DİNLEMEYİ DİNLETMEYİ SEVERİM.DİNLEYİCİLERİMİN İSTEKLERİNE GÖRE PROĞRAMLARIMI YÖNLENDİRİRİM. SAKLIKENT DE OLMAK GERÇEKTEN BİR AYRICALIKMIŞ. SİZLERDE DİNLEYİCİLERİ OLARAK ZATEN BENİM İÇİN AYRICALIKLISINIZ.HADİN BENİ YALNIZ BIRAKMAMAYA NE DERSİNİZ.
Dj Orbay
Saklı Kent( Yığılca )liyim ve sevdalısıyım Arabesk ve Damarın Doktoru, olarak bilinirim. Gönülden gönüllere köprü olmak adına, yüzünüzde küçük bir tebessüm olmak adına, Kendinizi bulmak ve tanımak adına, sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayım.
DJ ERKAN
SELAMMMMM SAKLIKENTFM DİNLEYİCİLERİ SİZLERLE POP MÜZİK VEDE ŞİİR DİNLEMEKTEN DİNLETMEKTEN ÇOK MUTLUYUM.DİNLEYİCİLERİME BOL MÜZİKLİ YAŞAM DİLEĞİMLE.
FIRAT
DJ FIRATLA DUYGU SELİNDE BULUŞALIM.
LOYAL
merhabalar ben loyal sizleri gunün sitresinden uzaklaştırmak ve yenı gune huzurla başlamanıza bir nebze olsun katkıda bulunmak için saklıkent fm de sizlerleyım herkese sonsuz saygı ve sevgilerimle
DJ ASMİN
DÜNYANIN İNCİSİ İSTANBULDA YAŞAMAKTAYIM.HOBİ OLARAK DJ LİK YAPIYORUM.SAKLIKENTFM DE GECELERİ GECE KUŞUYUM GÜNDÜZLERİ TAVUZ KUŞU OLARAK YAYIN YAPMAKTAYIM.RADYOMUZDA BULUNAN TÜM DJ ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM.CEEEEE
DJ AYAZ
istanbulda yaşamaktayım saklıkentfmde olmakla çok mutluyum.her tür müzik dinler vede istek alırım.hadin benimle gönülden gönüllere varmısınız?
DJ MODERATOR
Müzik dinlemek benim hobimdir. Her tür Kulağa hoş gelen müziği dinlerim.Yayın saatim süresince isteklerinizi bekliyorum.
DJ İMGE
Milli Eğitim bakanlığı bünyesinde yöneticiyim. Müzik dinlemeyi ve müzikle yaşamayı çok severim. Türk sanat müziği ve özgün müziktir tarzim. Yayında istekleri alırım ama sesiz kalmayı tercih ederim.
Dj Vadi
Saklı Kent Fm in Şairi Aslen Yığılca lı İstanbul da ikamet eder. Yayın saatinde Hoşça vakit geçirmeyi ve eğlendirmeyi iyi bilir

Sayfalar : 1 |

     
 
 
     

 

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
amazan Bayramı, İslam dinine göre Hicri Kamer yılının dokuzuncu a...devamı
Okunma Sayısı : 46
Berat Kandilimiz Kutlu Olsun
Bu gelen gece olan Leyle-i Berat, bütün senede bir kudsî çekirdek...devamı
Okunma Sayısı : 76
Saklıcennet Doğa ve Turizm Festivali Hayırlı olsun
http://yigilcalilar.com/portal/index.php?page=forum&op=viewThread...devamı
Okunma Sayısı : 219
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu olsun
Türk gençliği olarak hürriyetin, bağımsızlığın, egemenliğin, cumh...devamı
Okunma Sayısı : 1015

Tüm haberleri görmek için tıklayınız